Obchodní podmínky pro nákup v e-shopu www.aleszelenka.cz :

1. Provozovatel internetového obchodu

Provozovatel: Aleš Zelenka

Provozovna: Štefánikova 401/5, 251 01 Říčany

IČ: 749 697 14

číslo bankovního účtu: 159259196/0600

2. Objednávka zboží

Vaše řádně vyplněná objednávka je okamžikem odeslání považována za závaznou.

Zasláním objednávky stvrzujete, že souhlasíte s těmito obchodními podmínkami.

3. Kupní smlouva

Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká okamžikem zaplacení a převzetí objednaného zboží. Tímto na Vás přechází vlastnické právo k tomuto zboží. Ke každému nákupu Vám vystavíme doklad o prodeji, popřípadě fakturu. Tento doklad o zaplacení zboží uschovejte pro případ reklamace.

4. Ceny zboží

Nejsme plátci DPH. Všechny ceny za zboží v našem e-shopu jsou proto KONEČNÉ.

5. Dodací lhůty

Zboží odesíláme do 2dnů od obdržení platby, v případě platby dobírkou do 2-3 dnů od objednání.

6. Způsob dodání a úhrady

Zboží prodáváme na více místech, i v kamenných prodejnách. Prosím vyčkejte s platbou na potvrzující e-mail o přijetí objednávky.

Objednané zboží zasíláme Českou poštou. Můžete si vybrat ze dvou způsobů úhrady - platby předem na náš bankovní účet (49Kč doporučeně, 119 Kč Balík Do Ruky - obdržíte2.den po odeslání) a platba dobírkou (129 Kč doporučeně, 159Kč Balík Do Ruky).

Svou objednávku si můžete po domluvě vyzvednout také osobně v Říčanech u Prahy, popř. v Pelhřimově.

7. Záruka na zboží

Na zboží poskytujeme standartní zákonnou záruku 24 měsíců od data prodeje.Tato záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na poškození způsobené nevhodným praním oblečení apod. s ohledem na povahu a účel výrobku. Pokyny pro správnou péči jsou součástí popisu zboží, obdržíte je také s výrobkem.

8. Odstoupení od kupní smlouvy

Dle zákona 367/2000 Sb. je možné nejpozději do 14 dnů ode dne převzetí zboží odstoupit od kupní smlouvy. Rozhodný den v rámci uplatnění této 14 denní lhůty je datum odeslání zboží kupujícím. Vrácené zboží musí být bez jakýchkoliv známek užívání nebo opotřebování, s prodejním dokladem, v původním obalu a zaslané na vlastní náklady zákazníka. O úmyslu odstoupit od smlouvy je nutné nás nejdříve informovat zasláním e-mailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vrácené zboží, které byste zaslali na dobírku, nebude převzato. Po obdržení zboží Vám do 30 dnů předem dohodnutým způsobem vrátíme odpovídající částku - kupní cenu zboží sníženou o skutečně vynaložené náklady spojené s vrácením zboží.

9. Ochrana osobních údajů

Provedením objednávky vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů pro účel vyřízení Vaší objednávky. Tyto osobní údaje budou chráněny před zveřejněním a zneužitím třetí osobou (dle zák.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů).